Szanowni Państwo,


Z dumą prezentujemy Państwu najnowszy katalog luksusowych produktów ze szkła kryształowego.
Katalog ten powstał specjalnie dla Państwa - dołożyliśmy wszelkich starań, żeby był jak najbardziej użyteczny, a także, by prezentowane w nim informacje były podane w sposób jak najbardziej schludny i estetyczny - gdyż dbałość o estetykę oraz wysoką jakość są naszymi priorytetami. Mamy nadzieję, że nasza oferta zadowoli nawet najbardziej wysublimowane gusta.


Nasze wyroby mogą być wspaniałym sposobem promocji firmy lub produktu, niepowtarzalnym prezentem dla bliskich czy też dla ważnych osobistości. Nasze kryształy doskonale komponują się z wnętrzami biur, hoteli, restauracji, sklepów i domów.


Jako nieliczni, dysponujemy technologią grawerowania laserem w szkle kryształowym zarówno w 2D jak i w 3D. Posiadamy jedną z najnowocześniejszych maszyn o wysokiej rozdzielczości, co pozwala nam bardzo szybko realizować zamówienia przy zachowaniu wysokiej jakości. Jesteśmy w stanie realizować nawet najbardziej niekonwencjonalne, wymagające zamówienia - dysponujemy technologią umożliwiającą grawerowanie w tafl i szkła o wymiarach nawet 4 x 2,5 metra!